- malá chovatelská stanice psů
Hledat
Navigace: Z POLICKÉ KRČMY > Štěňata > Vrh A > Zprávy z nových domovů

Zprávy z nových domovů

Jsem moc ráda, že mi naši odchovanci pošlou nějaký ten štěk z nových domovů. Vesměs všichni zvládli přechod do nových pelíšků v pohodě, bez ztráty kytičky. Většině se moc nelíbí auto, to je občas nějaký ten kňuk, někdy i blink. Ale to se poddá, naučí se to. Zejména když zjistí, že tou plechovou potvorou jedou na prima výlet nebo návštěvu. Snažili jsme se vypravit naše dětičky do života co nejlépe, snad se podařilo dát jim dobrý základ pro život. Všichni štěníci jsou milí  a neagresivní (musíme tedy pominout štěněcí okusování a blbnutí), je to vidět hlavně na vztahu k dětem. A mám takové tušení, že jsme měli kliku a šťastnou ruku při volbě bájo pánečků. Mějte dlouhý a šťastný život, černoušci naši!

___________________________________________________________________________________________________

Adin z Polické Krčmy

Zdraví:

Práce:

Výstavy:

Ádik bydlí v RD nedaleko Hradce Králové s mladými manželi, 3 kluky, francouzským buldočkem,  babičkou a její čivavkou. Má kolem sebe hodně kamarádů a milující páničky - ideální smečka! Jako první (alespoň co vím) okusil lidský pelíšek. Celou první noc se tulil k paničce a pánečkovi. Páníček dělá aktivně myslivost a Aďa mu bude zdatným (doufám) pomocníkem. Jo a první zásek na zahradě: "ten tulipán se mi fakt nelíbil".

 

_________________________________________________________________________________________

Afriko z Polické Krčmy

Zdraví:

Práce:

Výstavy:

"Je úžasnej a nejkrásnější!!! :-)) Je jako medvídek. A ten jeho něžný kukuč mě naprosto dostává. :-))!"

To jsou slova paničky a myslím, že není třeba nic moc dodávat. Riko odjel s pánečkem Martinem do dalekého Ostrova u Karlových Varů, kde na něj čekala panička Jana a holčičky Barunka a Andulka. Trošku cestou blinkal a plakal, ale odměnou mu je milující rodinka a domek se zahrádkou. Miluje obě holky a lumpačí s nimi. Nemusí moc auto a jinak je to pěkný lumpík.

 

___________________________________________________________________________________________

Antony z Polické Krčmy

Zdraví: DLK 0/0, DKK 1/0

Práce:

Výstavy:

11.9.2011  Týn nad Vltavou (rozhodčí p. Václavík)   7měsíční pes, hlava v dobrém vývinu, správný skus, korektní tělo i pohyb s oceněním VN1

5.11.2011  MV Praha (MVDr. Jindřiška Bendová)   V3 devítiměsíční pes, skus nůžkový, dobře stavěné kostry, s pevným rovným hřbetem, správně zaúhlené končetiny, výborná mechanika pohybu, osrstění a zbarvení standardní

 Tak Tony, ten to má fakt dost dobrý! Jeho panička Lucka pracuje jako sestřička na veterinární klinice v Praze. Nejenže má Toník péči úplně nejodbornější, ale ještě může chodit s Luckou do práce. Pěkně je uhnízděný na recepci a sleduje pacoše a vůbec všechny klienty. Jasněže o mazlení nemá nouzi, jen se nesmí přibližovat k drahým přístrojům a jejich kabelům, to by byl malér. Pražský byteček mají s paničkou přímo nad ordinací a mají ho společný s kamarádkou a jejím křepelákem. Jakmile má panička volno, frčí spolu busem do Plané n.L.,kde bydlí v domku u řeky. Tam chodí okukovat divoké kačeny. Až bude Toník větší, zkusí kariéru loveckého psa - Lucka má v plánu dělat zájmově myslivost.

13.6.2011 Milému Toníčkovi (našemu Antonymu) přejeme vše NEJ k svátku. Včera jsem obdržela zprávu, že bude Tony účinkovat v pořadu na ČT2 "Máte mě". Zprávu jsem poslala dál, ať z toho taky něco máte, že. Místo Toníka jsme mohli vidět malé jezevčíky, a taky už víme, kolika let se dožívá slepice :-). No, třeba příště. Pro vysvětlení: Tony dělal modela při natáčení dílu o tom, jak se má pejsek (štěně) chovat na veterině. Takže, Toníku, neboj, v neděli po O se od televize ani nehnem.

1.9.2011 Antony mi udělal radost - ale úplně z jiného soudku. Včera zachránil život kokříkovi po kousnutí zmijí.  Na kliniku, kde Toníkova panička pracuje jako sestřička, přivezli kokra ve velmi vážném stavu a nedařilo se sehnat dárce krve.  Po poradě s panem doktorem daroval krev Toník. Byl prý šikovný a ani nepípl. Za odměnu dostal kupu pamlsků, které pak musel vyplavat v rybníku. A kokřík má snad už vyhráno. Za všechny nemocné pejsky moc děkuju - hodné paničce i hodnému Toníkovi. Pokud by vás psí dárcovství zajímalo, informujte se na na nějaké blízké veterině, všeobecné informace jsou třeba tady. Dorka je taky registrovaný dárce.

 

 

___________________________________________________________________________________________

 Arthas z Polické Krčmy

Zdraví:

Práce:

Výstavy:

Arťásek bydlí v Praze v domku. Jeho paničkou je studentka Lucka, ale miluje ho a stará se o něj celá rodina. Hlavně panička mamka to bere obzvlášť zodpovědně, chodí s ním na cvičák, je to hlavní rodinný psovod!

   

__________________________________________________________________________________

Aschar z Polické Krčmy (web)

Zdraví: DKK 0/0, DLK 0/0

Práce: 28.8.2011 jako první z našich Áček složil OVVR s počtem 22O bodů - reportáž tady.

Výstavy: 

14.7.2012 MVP Mladá Boleslav, V1, CACJ (Fr.Pasák), pes barvy černé, typické hlavy s vyjádřeným pohlavním výrazem, správný závěs, pevný hřbet, zaúhlení a postoj obou párů končetin správné, plynulá mechanika pohybu

18.6.2011 Krajská výstava v HK, třída štěňat (Pavel Šulcek) - VN 1 Posudek:4,5 měsíční štěně, hezká hlava, trochu volnější nůžkový stisk, tělo ve vývinu úměrné věku, kvalitní srst, s radostí se pohybuje. Šťastné štěně.

24.9.2011 28.podještědská výstava prsů v Liberci, třída dorostu (Josef Němec) - VN. Posudek: Sedm a půl měsíce starý pes, velmi perspektivní, ve vsech proporcích odpovídá standardu, srst odpovídá věku, velmi dobrý postoj i pohyb.

Ašar bydlí s paničkou Lindou v bytečku v Děčíně. Linda mě hodně překvapila - stala se z ní hooodně aktivní pejskařka. Chodila s Ascharem do psí školky, zúčastnili se v 7 měsících výcvikového tábora, kde složili úspěšně OVVR.  Začali dost slušně vystavovat. Výletují, prostě si užívají společného života.

______________________________________________________________________________________

 Alexa z Polické Krčmy

Zdraví:

Práce:

Výstavy:

S Lexou to máme dobrý - bydlí v Broumově, v rodině bratránka Pavla. Už jsme tam byli toulat a všechno zvládají. Bylo srandovní pozorovat, jak to tam má Lexa už za vlastní. Týden stačil a už na brášku Aslana machrovala a šéfovala si na svém teritoriu. Je to krásná fenka a šťastné štěně. Žádné velké plány a ambice s ní Pavel nemá, teda zatím. Cha - víme, jak to bylo u nás, tak si třeba vezmou mustr a něco málo zkusí. Na první fotce s Pavlíkem a Renatkou.

 

__________________________________________________________________________________________

Amáta z Polické Krčmy

Zdraví:

Práce:

Výstavy:

Amáta alias Ejmy patří do Brna. Má k dispozici domek se zahrádkou a starostlivou rodinku se 3 dětmi. Zatím se sžívají, hlavně děti mají strachy před Ejmynčinými zoubky. Doprovází svoji smečku při spoustě jejich aktivit - sport, turistika, výlety, cestování.

_____________________________________________________________________________________

Altea  z Polické Krčmy

Zdraví:

Práce:

Výstavy:

Teuška, moje srdeční záležitost. Ta se mi  pěkně drápkem zasekla do srdíčka. Celou dobu nejmenší štěňátko, takový kulihrášek s kouzelným výrazem. Ale žádné ořezávátko to není! Šikulka  to je a vybral si ji mladý pár z Brna. Bydlí v bytovce, ale za domem už začínají luhy a háje. Páneček Martin a panička Lucka si holčičku nemůžou vynachválit, je to jejich zlatíčko. Píšou mi,  že je úúúžasně chytrá a učenlivá (no vždyť to říkám od začátku - celá maminka). Teuška je rodinná kamarádka, ale kdo ví, třeba taky překvapí a zkusí nějakou tu výstavu. A navíc mi páničci slíbili, že se určitě uvidíme -mají v plánu přijet procourat skalní útvary a přírodu u nás v okolí.

__________________________________________________________________________________________

Aslan z Polické Krčmy  (foto)

Zdraví:

Práce:

Výstavy:

I pro našeho posledníčka je na světě ta NEJ rodinka. Našla si ho na netu, nelenila a přifrčela si pro něj. V loterii života si Aslánek nevytáhl  vůbec špatně:-)). Prima rodinka s malou Viktorkou, rodinný domek na vsi u Jablonce. Z Aslana je Asan a je hlavně kamarád, rodinný přítel a pro Vikču kámoš pro blbiny.

p.s. asi jsem sentimentální, nebo mě týden s tímhle jedináčkem poznamenal víc, než jsem si připouštěla, prostě jsem ho jako jediného nefalšovaně obulela.

______________________________________________________________________________

 

 

.

rajce.net | místo pro vaše fotografie

 © www.zpolickekrcmy.cz - vytvořte si také své webové stránky