- malá chovatelská stanice psů
Hledat
Navigace: Z POLICKÉ KRČMY > NOVINKY > Novinky 2012

Novinky 2012

 • 25.11.2012 Tak nám Lusi nadělila nedělní trojlístek. Maminka i koťátka jsou v pořádku a jako vždy fenečky poctivě asistovaly. Více o letošních koťátkách v jejich rubrice, fotky budu přidávat na rajče.
 • 15.11.2012 Snad už to můžu sdělit světu a nezakřiknout to: Lusilka bude asi tak za týden zase maminkou. Přesně po roce se rozezpívala steskem po ženichovi, tak jsme poslechli volání přírody. Spokojená kočička si užívá požehnaný stav, jí a spí a hlavně se často a důkladně mazlí. S námi všemi, a když nejsme k mání, tak nepohrdne ani Dorotkou.

 • 24.10.2012 Asi před 10 dny se kamarádčině zlaté retrívřici Báře narodilo 7 krásných a zdravých miminek. Virtuálně to s nimi pěkně prožívám - rodili jsme, kojíme, krmíme,... Už jsem to nevydržela a musela jsem si je jít pomuchlat a očmuchat. Už mě ta mimi vůně chyběla srdce! Bára i tatínek štěňátek jsou sice bez PP, ale jsou oba dobře vychovaní, skvěle vedení a mají milou povahu. Prostě správní rodinní psi. Miminka jsou odchována v kuchyni, tzn.,že budou dobře socializovaná, zvyklá na běžný ruch, spoustu mazlících návštěv, zejména dětí. Toužíte-li se stát hrdým majitelem smetanového nebo sytě zlatého medvídka, zhruba za měsíc a kousek máte šanci. Napište, případně zavolejte.  

 •  31.8.2012 druhá zdravotní zpráva: Antony má posouzeny kyčle a lokty a taky paráda! DLK 0/0 a DKK 1/0! Dělají mi dětičky radost, zdraví je nad všechny výstavy světa!
 • 25.8.2012 Aschar se zúčastnil výstavy v Mladé Boleslavi s výsledkem V3 a krátkým posudkem: Good size, little narrow back, excelent head, small temperament, good coat. Zvolna přeloženo: dobrá velikost, trochu užší zadek, výborná hlava, malý temperament, dobrá srst., rozhodčí z Ruska Alexey Belkin. Gratuluju, krásná práce, výborná prezentace naší malé CHS.
 • 23.8.2012 První výsledek DLK a DKK u našeho vrhu A a hned úplně ten nejlepší! Aschar z Polické krčmy má oboje negativní, tj. 0/0. Mám velikou radost a jsem pyšná!
 • 17.8.2012 se na nás po roce přijela podívat Linda s Ascharem. Jsou pěkně akční, tihle dva! Dva týdny se toulali po Čechách, více se dozvíte tady a nakonec skončili u nás. Protáhla jsem je ve skalách a procházku jsme zakončili koupáním. Dorka předvedla synáčkovi svoje skoky do vody, s aportem už to bylo maličko slabší. V každém případě jsme si to moc užili, a těšíme se zase na další návštěvu. Fotogalerie na rajčeti

 • 4.8.2012 se na maminku Dorku i na první paničku přijela podívat slečna Lucka s Antonym. Lucka i Toník jsou správná dvojka, vyšla jim volná sobota, tak hupli na vlak a přifrčeli. Poseděli jsme na zahradě, pokecali po psovsku a nakonec černoušky vyřáchali v rybníku. Toník se má s Luckou moc fajn, je to spokojený a krásný hafan. Tady fotky.
 • Koncem července trávili dovolenou v nedaleko nás páníčci naší Ejmy. Přijala jsem pozvání a jela je s fenečkami pozdravit. Ejmynka s Dorkou si náramně zaběhaly a zaskákaly do vody, já s prima paničkou a pánečkem poseděla u kafe a tři hodiny jsme si měli co povídat. Bylo to fajn, ráda Vás zase uvidím. Bohužel fotky nemám - ne že bych zapomněla foťák, to ne, jen jsem ho zapomněla nabít. No, tak příště.
 • objevila jsem v mobilu fotky z poslední canisterapie před prázdninami, tak je sem taky přihodím. Klientka Verunka polohuje v zajetí flatíků. Dorka je, myslím, za zády.

 

 • 14.7.2012 se Aschar zůčastnil MVP v Mladé Boleslavi s oceněním V+ a CAJC - velká gratulace!
 • 18.7.2012 Nestíhám psát novinky - v červnu jsme sjížděli Sázavu, prvních 14 dní v červenci jsme se toulali Balkánem se zakončením v Řecku. O chlupaté holčičky se staral Jakub s Xenou. My jsme si to krásně užili, domácnost taky přežila - takže všeobecná spokojenost.
 • Páneček Ejmy (Amáty) nám poslal fotky z dovolené v Chorvatku, měli čubinku sebou, nejsřív se na slanou vodu a vlny tvářila všelijak, ale pak řádila. A ještě každou loď na obzoru doprovodila slovním projevem potlesk.
 • 9.6.2012 Dostali jsem zprávu z Broumova, že naše víkendová návštěva nezůstala bez následků - holčička Lexa se nejspíš pořádně načuchala rozhárané a hormony voňavé maminky a do dvou dnů to taky spustila. Takže konečně i Lexinka hárá a stala se tak dospělou "ženskou".
 • 3.6.2012 v sobotu jsem se byla s psíma holkama podívat na naši holčičku Lexu. Je to pěkný divoch, ale je miloučká, pravá dcera své matky. Hned se s Dorkou vrhly do potoka a řádily jak urvaný. Zoja jim absolutně nestíhala.
 • 29.5.2012 Skoro to vypadá, že se u nás nic neděje - ale opak je pravdou. Jsme v jednom kole, střihli jsme si jarní Jánské Lázně, panička strávila prodloužený víkend v kiosku na závodech koňských spřežení. K tomu pracovní povinnosti.. a je nabito.
 • Aschar se zúčastnil Klubové výstavy v Humpolci, dostal v sobotu VD, v neděli V, plus moc pěkné posudky.
 • Minulý týden se roztoužila naše briťulka Lusila, tento týden začala hárat Dorotka (a tím pádem musíme odložit canisterapii v DD, babičky musí vydržet). Tož máme veselo.
 • 28.3.2012 Antony z Polické krčmy podruhé zachránil život vážně nemocnému pejskovi - daroval mu krev a dostal ho z nejhoršího. Mám radost, má to asi "po mě" (taky chodím, zítra jdu zrovna dávat plazmu). A ještě něco k Toníkovi - v sobotu bude hájit naše barvy na výstavě v Českých Budějovicích. Jemu i jeho paničce Lucce děkuju a v sobotu jim držím palce. Na fotce vidíte, jaký je Tony krásný a šikovný kluk.

 • 5.3.2012 syn Jakub zkoušel nový objektiv, na výsledek jarního focení se podívejte sem.
 • 4.3.2012 Jaro je tady! No, spíš teda předjaří, ale už je to cítit ve vzduchu. Skoro to vypadá, že se u nás dlouho nic nedělo, ale tak to není. Máme v Polici nového flatího kamaráda Chejka, máme z něho radost a už jsme si užili jednu společnou prochajdu (fotky tady). A těšíme se na další. Se sluníčkem chtěla panička udělat Dorce jarní zástřih - žel ji krapet zastřihla, jak se říká do živého. Tak jsme přes týden léčili stroupek. Tento víkend si synátor Jakub vyzkoušel nový objektiv a pořídil nám krásné předjarní fotečky.
 • Navštívil nás páníček našeho Arthase, nemohl se nabažit naší malé jemné dámy Dory - prý je to strááášný rozdíl mazlit synáčka a maminku. Artásek se prý vytáhl víc než je zdrávo, takový malý koník prý je to. Ale to nic nemění na tom, že ho milují a pejsek se má víc než výborně.
 • 14.1.2012 V sobotu jsme využili krásné bílokoulovačka, co konečně panuje v přírodě a vyrazili jsme na zimní prochajdu. Milou společnost nám dělala kamarádka Iva s novým flatím kamarádem Cheykem. Sice světlo na focení nic moc - ale aspoň něco.
 • 5.2.2012 slaví naše Áčka první narozeniny oslava. Gratuluju a vzpomínám... bylo to krásné a rychle to uteklo. Přesně, jak to prorokovali zkušenější z nás chovatelů. Naše roční dětičky, přeju vám krásný proštěkaný a problízaný narozeniny!!
 • 5.2.2012 před vánoci jsem si koupila krásný kalendář s fotkami českých voříšků a hlavně s přehlídkou citátů o psech na rok 2012. Postupně jsem chtěla výběr citátů dopsat na příslušnou stránku sem na web. No - přelila jsem minulý týden na okně kytičku, voda vytekla pěkně pod kalendář, ten se hezky nacucnul, zhroutil do loužičky a nepozorován uschnul ... co dodat. nevim To, co se mi podařilo od sebe odrthnout a vylušit, jsem na příslušnou stránku vepsala.

 

 

 • starší novinky jsou schovány tady.

 

rajce.net | místo pro vaše fotografie

 © www.zpolickekrcmy.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma